اسپیکر، قیمت و خرید انواع اسپیکر و بلندگوی قابل حمل حرفه ای – تکنولایف

اگر قصد خرید اسپیکر قابل حمل یا بی سیم را دارید، باید به ظرفیت باتری آن توجه ویژهای داشته باشید. شاید در نگاه اول فکر کنیم وجود یا عدم وجود رادیو چه مزیتی دارد اما رادیو طرفداران خاص خود را دارد و در زمانی که اینترنتی در دسترس نیست بهترین مرجع برای اطلاع از نتیجه یک مسابقه فوتبال حساس! توان خروجی بالا با وجود اندازههای کوچک، امکان برقراری تماس، قابلیت حمل آسان، قابلیت شارژ و اتصال سریع و بهروز به انواع دستگاههای هوشمند و قیمت مناسب از مزیتهای اساسی اسپیکرهای بلوتوثی هستند. اسپیکر بی سیم : در اسپیکرهای بی سیم ، ویژگی هایی همانند داشتن رادیوی FM، توانایی پخش از روی حافظه های جانبی همانند فلش و کارت حافظه و داشتن ورودی AUX می توانند تاثیر گذار باشند و به شما امکان می دهند هنگام سفر و گردش، از هر راه قابل تصوری به پخش موزیک ادامه دهید. در قسمت دستگاههای من یا سایر دستگاهها، بر روی نام اسپیکرتان بزنید تا جفت شدن به صورت خودکار اتفاق بیافتد. مطمئنا بهسختی میتوان یک اسپیکر چند کیلویی را برای مدت طولانی در کوله خود حمل کنید یا از یک بلندگوی قدرتمند و حجیم در فضای کوچک اتاقخواب خود استفاده کنید!

کمپانی «شیائومی» (Xiaomi) که در چند سال اخیر جزو محبوبترین تولیدکنندگان گجتهای الکترونیکی بوده است، این اسپیکر پرتابل را به بازار عرضه کرده است. بهطور مثال برای کسانی که ابعاد کوچک و قابلیت حمل بالا برایشان در اولویت قرار دارد، خرید اسپیکر بلوتوث کوچک میتواند انتخاب مناسبی باشد؛ در مقابل اگر میخواهید در فضای منزل خود صدایی شفاف و فراگیر را تجربه کنید، بهتر است فکر خرید بلندگو ارزانقیمت را از سر خود بیرون کنید و به دنبال خرید اسپیکر چند تیکه و قدرتمند باشید. اگر به صورت حرفهای موزیک گوش نمیدهید، یک جفت اسپیکر ساده کار شما را راه میاندازد و اگر بیس بالاتری میخواهید میتوانید یک ساب ووفر کوچک به سیستم صوتی خود اضافه کنید. در حقیقت، جفت شدن بلندگوهای بلوتوثی به دستگاههای صوتی با قابلیت بلوتوث بسیار آسان است. وسایل خانگی، فرش، گل و گیاه و هر چیزی که سطوح صاف و بزرگ را بشکنند، به بهتر شدن صدای اسپیکر کمک میکنند.

اکثر مدلهای اسپیکر کامپیوتر همراه سیم بوده و با برق کار میکنند اما مدلهای بلوتوثی آن نیز قابل خریداری است. برای فهمیدن این موضوع که تاثیر مستقیم روی کیفیت زندگی و میزان رضایت شما دارد، لازم است حتما با انواع اسپیکرهای موجود در مدلهای مختلف آشنا شوید، تا بفهمید اسپیکر خوب چه مارکیه؟ در غیر این صورت بسته به مدل گوشی خود میتوانید به بخش Control Center گوشیتان بروید و بر روی آیکون بلوتوث ضربه بزنید و آن را روشن کنید. برای اینکه گوشی آیفون خود را قابل شناسایی کنید به قسمت تنظیمات بروید. حال اگر به بخش تنظیمات و بلوتوث بروید میبینید که نام گوشیتان به عنوان وسیله قابل شناسایی مشخص شده است. برای این کار به قسمت تنظیمات برنامه رفته و سپس به بخش دستگاهها بروید. برای قطع ارتباط بلوتوثی اسپیکر از کامپیوتر باید به بخش تنظیمات برنامه رفته و سپس وارد بخش دستگاهها شوید. بعضی از آنها با وجود اندازۀ کوچکی که دارند بسیار قدرتمند و با کیفیت هستند و تعجبِ شنونده را در پی دارند.

به علاوه، قیمت اسپیکر بزرگ و قوی از قیمت اسپیکر کوچکی که نیاز شما را برطرف کند، بیشتر است. چگونه از چنین دستگاه کوچکی صدایی به این خوبی تولید میشود؟ فروشگاه اینترنتی آرنیک موبایل به عنوان مرجع فروش تخصصی لوازم جانبی موبایل تلاش کرده تا مجموعه کاملی از اسپیکر بلوتوثی، اسپیکر چمدانی، میکروفون اسپیکر و… البته استفاده از کابل باعث کاهش مصرف باتری اسپیکر و موبایل و در نتیجه ساعات بیشتر پخش موسیقی با هر بار شارژ نیز می شود. برای خرید و فروش یا اطلاع از قیمت اسپیکر های مختلف، ما در سایت شیپور فیلترهایی را قرار دادهایم تا بهوسیله آنها در سریعترین زمان بتوانید محصول مورد نظر خود را بیابید و خریدتان را انجام دهید. صدای این اسپیکر بلوتوث خانگی یا قابل حمل، بسیار شفاف و قدرتمند است و تجربه بینظیری را برای شنونده رقم میزند. این محصول قیمت نسبتا بالایی دارد، اما با توجه به کیفیت ساخت و کیفیت صدای فوقالعادهای که دارد، میتوان آن را در گروه بهترین اسپیکر بلوتوث خانگی و قابل حمل بازار به شمار آورد.

دیدگاهتان را بنویسید