بهترین های فروش عمده کیف و کفش زنانه در ایران

سپس شما باید در کمال آرامش و صبوری کالای ایرانی را به همراه مشابه خارجی در اختیار مشتری قرار دهید و با مقایسه منصفانه و صادقانه (نه دروغ و کلک) برای او ثابت کنید که خرید کالای ایرانی همان کیفیت مشابه خارجی را داشته و با این وجود برای شما به صرفه تر خواهد بود. معمولا کفش سبک تر موجب آسودگی شما در راه رفتن می شود. 3. (اگر مشتریان شما بالاشهری نیستند) از آن ها بپرسید که تا چه قیمتی قصد دارند از شما خرید کنند و پس از دانستن آن مشتری را به سمت قفسه هایی راهنمایی کنید که اجناسی متناسب با قیمت های او وجود داشته باشد. نکته جالبی که در مورد این مدل کفش زنانه وجود دارد، اینه که اونهابرای استفاده زنان ساخته نشده بودن. طراحی داخل مغازه کیف و کفش بسیار مهم بوده و قالب های پیشنهادی متفاوتی برای این مسئله وجود دارد. این سؤال ارتباط مستقیمی با تنظیم دکوراسیون، مذاکره و ارتباط با وارد کنندگان و تولید کنندگان مختلف و همچنین جلب نظر مشتری دارد. تولیدکننده و پخش کننده هم سعی میکند سود این مدل هارا کم کند تا در این شاخه به خوبی به فروش برسد.

اگر فروشگاهی اطمینان خاطر را به مصرف کننده بدهد . با استفاده از این روش میتوانید رنگهایی را کنار هم بنشانید که ظاهرا با هم سنخیتی ندارند؛ اما متفاوت بودنشان باعث زیباییشان میشود. 5. سعی کنید یک هدیه کوچک (شاید در حد یک کتابچه کوچک یا یک برگه آموزشی یا هر چیز کوچک دیگر) در کنار کیف و کفشی که مشتری از شما تهیه کرده به او بدهید و از اثر شگفت انگیز آن حیرت زده شوید. پس با فرض این که شما از ساعت 9 صبح تا 12 شب به صورت یکسره فعال باشید، باید در کنار خودتان حد اقل به دو نفر دیگر حقوق بدهید. پس از آن که تصمیم گرفتید تنها یا با کمک یک دوست تلاش خود را آغاز کنید هم اکنون نوبت آن رسیده که تصمیم بگیرید چند نفر قرار است حقوق بگیر شما باشند. اگر می خواهید یک کیف صرف نظر از رنگش با تمام لباس های شما ست شود و بتوانید در اکثر مکان ها و زمان ها از آن استفاده کنید انتخاب یک کیف با رنگ خنثی بهترین گزینه است. در خصوص کیفی که در ست مورد نظر شما قرار گرفته است، بایستی به موارد دیگری همچون نوع و کیفیت دوخت و زیپ های تعبیه شده بر روی آن نیز توجه داشت.

خانم های هوشمند، خرید کیف و کفش دخترانه تا مدل های زنانه را جدی می گیرند و همواره به متریال به کار رفته تا کیفیت دوخت دقت می کنند. کیف و کفش مجلسی همیشه یکی از مناسب ترین راه ها برای شیک ظاهر شدن در مراسم ها و مهمانی ها برای خانم هاست. بدون شک کیف و کفش از اجزای جدانشدنی از استایل تان هستند و از دغدغه خانم های شیک پوش این است که این دو جز را با بقیه اجزای استایل شان چگونه ست نمایند. شما اگر دغدغه جهش تولید را دارید، باید بدانید که رسالت شما صرفاً فروش کیف و کفش ایرانی نیست؛ بلکه رسالت شما یک رسالت فرهنگی است و شما باید باور مشتریان خود را از کالای ایرانی عوض کنید. در این جا پرداختن به یک مسئله مهم است. اما این کار وقت زیادی از شما می گیرد. یعنی باید بدانید مخاطبین شما چه کسانی هستند و در کجای شهر قرار است مغازه کیف و کفش داشته باشید.

برای این کار شما باید در مغازه خود نسبتی از کالای ایرانی و خارجی را در کنار هم داشته باشید و چیدمان مغازه را به گونه ای قرار دهید که کالای ایرانی برای مشتریان جلب توجه کند. این مسئله تابعی از میزان فعالیت شما است؛ یعنی اگر قرار است مغازه شما از 9 صبح تا 12 شب یکسره باز باشد، علی القاعده به تنهایی نمی توانید خودتان در مغازه بمانید و باید به اصطلاح شاگرد داشته باشید. ما هم اگر چنین نگاهی به مشتری داریم، باید تلاش کنیم از لحظه ورود مشتری به مغازه کیف و کفش ما تا لحظه خروج، همواره به فکر او و دلسوز او باشیم. قالب این کفش بسیار راحت است. کفش های روزمره کفش هایی هستند که ساده راحت و مناسب پیاده روی و طولانی از آنها استفاده کردن هستند. کفش های رسمی ، کفش های پاشنه دار هستند که با توجه به نوع و اندازه پاشنه ، می توانند در مجالس ، محل کار و یا حتی روزمره مورد استفاده قرار گیرند که این دسته از کفش ها نیز به دو گروه کفش های پاشنه دار با پاشنه های کوتاه و کفش های پاشنه دار با پاشنه های بلند تقسیم بندی می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید