حتما از اندازه و وزن مناسب سایزتان استفاده کنید

در این فصل تا آنجا که امکان دارد از کیف و کفش غیر براق استفاده می شود چرا که این مدل کیف و کفش معمولا در برابر نور خورشید انعکاس داشته و چشم دیگران را اذیت می کند و امکان انتقاد دیگران را در پی خواهد داشت. ست کیف و کفش های تابستانی مدل های مختلفی داشته و معمولا زنان و دختران در این فصل بیشتر از رنگ های تیره تیر استفاده می کنند. در دوران جوانی و نوجوانی دختران تمایل زیادی به استفاده از کیف اسپرت و کفش اسپرت دخترانه دارند که بهتر است برای شیک پوش تر به نظر رسیدن طرح و رنگ کفش و کیف اسپرت هماهنگ شود. اگر کیفی که انتخاب کرده اید دارای رنگ های مختلفی هست هم لازمه از این قانون استفاده کنید و کفش خودتون رو مطابق با یکی از رنگ ها به کار رفته در کیف انتخاب کنید تا زیبایی و جذابیت بیشتری برای استایلتون به وجود بیاد.

ست کیف و کفش زنانه، جنس و رنگهای مختلفی دارد و هر کس با توجه سلیقه و بودجه خود و زیبایی آن به دلخواه می تواند آنها را خریداری کند. ست کیف و کفش زنانه در مدل های مختلفی وجود دارد و بسته به اینکه در کدام فصل از سال باشیم در انتخاب کیف و کفش بسیار مهم است. نکته بسیار مهم در انتخاب کیف و کفش توجه به شرایط محیطی زندگی از نظر آب و هوایی می باشد که باید در انتخاب جنس و مدل کیف و کفش و به خصوص انتخاب کفش مورد توجه قرار بگیرد، مثلا در شمال کشور به دلیل وجود رطوبت زیاد استفاده از کیف و کفش چرم بیشتر توصیه می شود چرا که بر اثر رطوبت کفش ها حالت ارتجاعی خود را از دست می دهند و پس از مدتی باعث ترکیدن رویه کفش خواهد شد که باید در انتخاب خود علاوه بر ظاهری زیبا به جنس کفش نیز توجه شود. تطبیق جنس کیف و کفش شما به همان اندازه که باید رنگ ها هماهنگ باشند، مهم می باشد.

یعنی می توانید کیفی دست بگیرید که شلوغ تر بوده و طرح های بیشتری داشته باشد، اما رنگ زمینه و جنس آن با کفش شما ست باشد. برای مثال میتوانید کفش طوسی و مشکی با طرح پلنگی را با یک کیف طوسی مشکی در دست بگیرید که طرح راهراه دارد. همچنین نباید کیفی را که برای جشن های عروسی خریداری کرده اید، در جشن سال نو دست بگیرید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شدهاند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه کیف و کفش زنانه آس اسپرت کرمانشاه ندارد. لباس های زمستانی هرگز نباید با لباس های تابستانی مطابقت داشته باشند و بالعکس. همانطور که یک کت زمستانی را با یک شلوار تابستانی نمی پوشید، قوانین مربوط به پوشش فصلی در مورد کفش ها و اکسسوری ها نیز صدق می کند. به همین منظور هم می توانید از کیف های تابستانی و کفش های در هوای گرم استفاده کنید و چیزهای سنگین تر را برای ماه های سردتر نگه دارید.

با توجه به پیشنهادات ارائه شده شما باید بتوانید با تولید کنندگان کیف و کفش و یا وارد کنندگان کیف و کفش صحبت کنید و با مذاکره درست و منطقی کالای فراوان با قیمت متناسب را در مغازه کیف و کفش خود داشته باشید. تصور کنید مردی که قرار است به مغازه شما بیاید، پدر شما، برادر شما یا حتی خود شما هستید (در صورت مرد بودن البته!!!) و خانمی که وارد مغازه شما می شود، همسر یا مادر شما است. با ظاهری زیبا، شیک و جذاب، مناسب برای ست عروس و مهمانی ها می باشد.کیف دارای بند زنجیری است و قابل استفاده به دو صورت دستی و رودوشی می باشد. درباره هر کدام از این ها در بخش مربوط به خود صحبت می کنیم. پاشنه این کفش به طرح روی کیف دستی مزین شده و در مجموع مدل شاد و جوان پسندی دارد. دختران جوان همیشه تمایل دارند با ظاهری متفاوت و جذاب در مکان های مختلف حضور پیدا کنند.

دیدگاهتان را بنویسید