خرید اسپیکر بی سیم (بلوتوثی⚡️) و سیمی با قیمت ارزان

اسپیکر بلوتوث پرووان، صدای باکیفیتی که در ذهنتان ماندگار میشود! به طور کلی انواع اسپیکر تبلیغاتی شامل نوعی از اسپیکر یا بلندگوها می باشد که در اندازه و شکل های متنوع و همچنین در رنگ های گوناگون با کیفیت پخش صدای متفاوت در بازار موجود است. دومین تفاوت به روش ارتباط وسایل برمیگردد. بلوتوث ارتباط سادهتری است که به سیم نیاز ندارد. برای مثال اگر صندلی یا مبلمان شما دقیقا پشت به یک دیوار قرار میگیرد، دلیلی برای خریدن یک سیستم گران قیمت اسپیکر 7.1 وجود ندارد. شما برای خرید و اطلاع از قیمت اسپیکر کوچک و بلوتوث تبلیغاتی یا دیگر انواع هدایای دیجیتال می توانید به فروشگاه اینترنتی کاواترسیم به عنوان مرجع خرید و فروش هدایای تبلیغاتی جدید و ارزان مراجعه کنید. از دیگر برندهای اسپیکر ۲.۱ محبوب موجود در بازار میتوان به اسپیکر کریتیو اشاره کرد که در قیمتهایی پایینتر از اسپیکر لاجیتک موجود است. نقطه فرکانس پایین نشان دهنده سطح بیسی است که اسپیکر ارائه میدهد – هر چه پاسخ فرکانسی حداقلی عدد پایینتری داشته باشد بهتر است. در این سیستم ساده، فرستنده transmitter یک فرکانس رادیویی به گیرنده اسپیکر ارسال میکند. نقطه 100 هرتز فرکانس پایین و 20 کیلوهرتز فرکانس بالا است.

مدت زمان معمول شارژدهی اسپیکرها بین چهار تا ده ساعت است. شاید خیلی از افراد این گونه تصور کنند که رابطه ای بین اندازه اسپیکر و کیفیت صدا و قدرت آن وجود دارد. اسپیکر بلوتوثی یکی از انواع مختلف این سری محصولات می باشد که به علت بهره مندی از قابلیت های ویژه و امکان اتصال بی سیم بسیار در بین کاربران دنیای تکنولوژی پرطرفدار است زیرا نحوه کار ساده ای دارد و امکان اتصال بدون نیاز به هیچ گونه کابل و یا سیمی را فراهم می آورد. همین پدیده در مورد بلوتوث و وای-فای هم اتفاق میافتد به این صورت که گاهی صدا قطع و وصل میشود و گاهی ارتباط به کلی قطع میشود و باید برای برقراری مجدد ارتباط، صبر کرد و حتی از اول تنظیمات را انجام داد. میخواهیم نگاهی اجمالی به ویژگیها و امکانات اسپیکرهای بلوتوث داشته باشیم تا قبل از جستوجو برای انتخاب بهترین محصولات ببنیم چه امکانات و نکات مهمی در این زمینه وجود دارد. چرا به اسپیکر بلوتوث نیاز پیدا میکنیم؟ ممکن است یک اسپیکر معمولی با هزینهی کمتر و کیفیت مطلوب، کار شما را راه بیاندازد و ممکن است موضوع بر عکس باشد، یعنی شما به ابزاری که حتماً قابل حمل باشد نیاز داشته باشید.

شاید بتوان قابل حمل بودن و در دسترس بودن را بزرگترین مزیت آن به شمار آورد. کیفیت صدا در خرید اسپیکر بلوتوث امری کاملا شخصی است و به میزان بودجه بستگی دارد. پرووان، یکی از برندهای پیشرو در تولید لوازم جانبی موبایل، اسپیکر بلوتوثیهای خود را در مدلهای مختلف با امکانات متنوع و با کیفیت فوقالعاده طراحی و تولید کرده است. برخی اسپیکرها از استانداردهای IPX بهره میبرند و همین امر بیانگر مقاومت آنها در برابر آب، گرد و غبار و ضربه است. برخی اسپیکرهای بلوتوثی از درگاههای همچون TF Card, USB Flash و AUX بهره میبرند و برخی که ابعاد بزرگتری دارند از ورودی میکروفون هم بهره میبرند. برخی از اسپیکرها صدای بهتر و واضحتری نسبت به سایر اسپیکرها دارند که این اغلب به دلیل پاسخ فرکانسی بسیار بهتر آنها است. این اسپیکر قابل حمل توسط برند قدرتمند «جی بی ال» (JBL) ساخته شده و با مدل «Charge 5» به بازار عرضه شده است.

اولین و مهمترین فاکتور هنگام خرید اسپیکر بلوتوث، اندازه و وزن آن است.کاربران متناسب با استفاده خود میتوانند یک اسپیکر بلوتوث کوچک برای حمل آسانتر، و یا کالایی با ابعاد بزرگ جهت دریافت صدای بیشتر خریداری کنند. از نکات بسیار قابل توجه در هنگام خرید اسپیکر، سایز و وزن محصول می باشد؛ بهره مندی از وزن مناسب و ابعاد کوچک این سری محصولات سبب می شود تا کاربر بتواند در مکان های مختلف آن را همراه داشته باشد و از لذت کار با اسپیکر قابل حمل خود بهره مند شود. هنگام خرید اسپیکر بلوتوث باید به این نکته توجه داشت که باتری کالا چه ظرفیتی دارد، چند ساعت میتوان با آن موسیقی پخش کرد و مدت زمان شارژ آن چقدر است. آخرین تفاوتی که با توجه به سرعت و قدرت وای-فای بدیهی به نظر میرسد، مصرف انرژی بیشتر است. روی اسپیکرها ارقامی مانند 100 هرتز تا 20 کیلوهرتز را ممکن است ببینید. بر روی نام اسپیکرتان کلیک کنید و جفت شدن به صورت خودکار اتفاق میافتد. این سوالی است که قبل از خرید باید خودتان به آن پاسخ دهید.

دیدگاهتان را بنویسید