خرید انواع اسپیکر رم و فلش خور

برای مثال، اگر تقویت کننده از نوع برایت (bright) باشد، بهتر است که اسپیکر نیز در دستهبندی برایت قرار بگیرد. اگر شما هم از دوست داران کمپ در طبیعت هستید خرید اسپیکر کوچک میتواند برای شما بسیار کاربردی باشد چرا که به راحتی میتوانید یک اسپیکر کوچک را در کوله پشتی قرار داده و با خود حمل کنید. یکی دیگر از پارامترهای قابل توجه در خرید اسپیکر بلوتوثی، نسخهی بلوتوث استفاده شده در اسپیکر است. امیدواریم با خواندن این مقاله اطلاعات کافی از اسپیکرهای بلوتوثی کسب کرده باشید. پخش صدای به صورت 360 درجه و همچنین دریافت صدا توسط میکروفون سه کپسوله با صدای فراگیر 360 درجه برای انواع تماس صوتی و ویدیویی از مشخصاتِ ویژه این اسپیکر بلوتوث نسخه 4.2 است. برخی از اسپیکرهای شارژی به میکروفن داخلی نیز مجهز هستند و اگر در حین پخش موسیقی گوشی شما (که متصل به اسپیکر است) زنگ بخورد، می توانید به تماس های تلفنی خود نیز پاسخ دهید. توان واقعی اسپیکر یا RMS در واقع نشان دهنده قدرت صدای اسپیکر است که با واحد وات اندازه گیری میشود. اسپیکر بلوتوثی شیائومی مدل AI MDZ-28-DE Mini Portable با توان خروجی 2 وات و صدای باس درخوری که دارد میتواند گزینهای بسیار مناسب برای علاقهمندان به کوچولوهای پرقدرت باشد.

اتصال سریع، آسان و بدون تداخل در کنار بُرد بسیار خوب از قابلیتهای ویژۀ فناوری بلوتوث نسبت به اولین مدلهای اسپیکر بی سیم بود. باید بدانیم که کیفیت صدای بلوتوث در این سطح تفاوتی با اتصال کابلی ندارد. سعی شد که به صورت خلاصه به برخی از مدلها اشاره شود تا به دیدی بهتر از این دنیای پر از محصول برسید. برای خرید این محصول به راحتی وارد سایت دیدنگار شوید و سفارش خود را از طریق صفحه اختصاصیاش ثبت کنید. البته بازهم این موضوع سلیقهایست شاید شما معیارهای دیگر برایتان در خرید یک اسپیکر خوب و باکیفیت مهم باشد که قطعا با مدیریت درست میتوانید در نهایت از خرید خود راضی باشید. مثلا اگر جزو علاقهمندان به گوش دادن موسیقی با صدای بلند و آن هم درحال پیادهروی در طبیعت هستید قطعا اسپیکر بلوتوثی گزینه عالی برای شما خواهد بود که میتوانید از آن نهایت لذت را ببرید. شما سراغ برندهای این حوزه میروید یا به میانردهها بسنده میکنید؟ اگر کیفیت صدا برای شما حیاتی است از این گزینه صرفنظر کنید و سراغ اسپیکر بلوتوثی JBL Charge 3 را بگیرید. بهتر است برویم سراغ نمونههای شاخص این اسپیکرها!

این اسپیکرها را می توانید به راحتی با خود حمل کنید و در هرجایی از آنها استفاده کنید. نسخههای متعددی تولید شدهاند و اکنون پس از ژانویۀ 2020 در نسخۀ Bluetooth 5.2 به سر میبریم. همچنین میتوان چندین دستگاه همخانواده را به هم متصل کرد و صدا را به صورت همزمان از آنها پخش کرد. اسپیکر یا بلندگو وسیله ایست که همه ی ما به نحوی با آن آشنایی داریم و به صورت روزمره در موارد مختلفی از آن استفاده می کنیم. با توانی که باتری این اسپیکر بلوتوثی دارد، حتی میتوانید گوشی همراه خود را در مواقع ضروری شارژ کنید. گونه جدید اسپیکر چمدانی به همراه میکروفون عرضه شده که میتوانید در مهمانیهای خود استفاده کرده و اقدام به خوانندگی نمایید. مهمترین گزینه در ابتدا بودجه شماست و خوشبختانه باید بگوییم، با هر بودجهای میتوانید یک اسپیکر تهیه کنید. اول اینکه این چیدمان، بیس صدا را که مهمترین دلیل خریدن اسپیکرهای بزرگ ایستاده است را خفه میکند.

اکثر اسپیکرهای بلوتوثی قابل حمل و در سایزهای کوچک تا متوسط عرضه میشوند تا درصورتی که کاربر تمایل به استفاده از اسپیکر بلوتوثی در طبیعت، گردش و مسافرت و… البته phonum beyerdynamic به خاطر فناوری حذف پژواک و نویز محیط برای جلسات در سطح بالا سازگار شده است. این اسپیکر بلوتوثی در سطح متوسط و رنگهای بسیار متنوعی قابل تهیه است. گرچه مدلهای سطح بالا و برند از صدای بهتری برخودار هستند، اما گاهی اوقات ممکن است فاقد ویژگیهایی باشند که شما به ازای قیمت اسپیکر که پرداخت کردید، انتظار داشتهاید. همانطور که گفته شد افراد با توجه به نیازی که دارند در پی اسپیکرهای بلوتوثی متفاوتی میروند. مدلهای بسیار متنوعی در این رده وجود دارند که به دو مورد اشاره میکنیم. اگر به دنبال اسپیکرهای ارزانقیمتتر هستید، به دنبال مدلهای بدون میکروفون بروید. یکی از این اسپیکرهای بلوتوثی HiFi Rock Speaker است. ظاهری شبیه یه یک سنگ از جنس پلاستیک با کیفیت ABS داشته و روکشی از آلومینیوم آن را ساخته پرداخته کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید