خرید و لیست قیمت – پخش تکنوسان

از انواع اسپیکرهای ایستاده، اسپیکر خانگی یعنی در واقع نوعی سیستم سینما خانگی است محسوب میشود و از طرفی اسپیکرهای ایستاده که کنار کامپیوتر میتوانند قرار بگیرند به عنوان اسپیکر خوب برای کامپیوتر حتی محسوب میشوند، پس میتوانید برای کامپیوتر خود به اسپیکرهای ایستاده نیز فکر کنید. اگر به صورت حرفهای موزیک گوش نمیدهید، یک جفت اسپیکر ساده کار شما را راه میاندازد و اگر بیس بالاتری میخواهید میتوانید یک ساب ووفر کوچک به سیستم صوتی خود اضافه کنید. مطمئنا هرچه بلندگوی مورد نظر شما از راههای ارتباطی بیشتری برخوردار باشد، ارزش خرید بالاتری خواهد داشت. مطمئنا بهسختی میتوان یک اسپیکر چند کیلویی را برای مدت طولانی در کوله خود حمل کنید یا از یک بلندگوی قدرتمند و حجیم در فضای کوچک اتاقخواب خود استفاده کنید! شرکتهای تولیدکننده بلندگو میزان حساسیت محصولات خود را با واحد دسی بل (dB) نشان میدهند؛ هر چه این عدد بیشتر باشد، نشان دهنده این موضوع است که اسپیکر صدای بلندتری را نسبت به نیرویی مشخص تولید میکند. بخش زیادی از نمای بیرونی این محصول از پارچه بافتهشده مخصوص تولید شده است. تولید کنندگان مختلفی در سراسر جهان در حال حاضر مشغول به تولید اسپیکر هستند و سعی خود را بر این موضوع گذاشته اند تا با توجه به نیاز کاربران محصولاتی بسیار کاربردی عرضه کنند و بتوانند به خوبی انتظارات آنان را مرتفع سازند.

با پیشرفت فناوری، اسپیکرهای قابل حمل نیز پیشرفت کردند و در حال حاضر انواع گوناگونی از اسپیکرهای شارژی وایرلس با امکانات مختلف در بازار موجود است. در صورتی که بخواهید اسپیکر های شارژی را به دستگاهی مانند MP3 player که بلوتوث ندارد متصل کنید، نیازی نیست که هزینه اضافی برای خرید اسپیکر بلوتوثی صرف کنید. اگر میخواهید به صورت حرفهای از بلندگو مدنظر خود استفاده کنید، بهتر است پیش از خرید، این دو پارامتر را بهدقت بررسی کنید. سپس به بخش بلوتوث گوشی بروید و بلوتوث خود را روشن کنید. سپس به بخش دستگاهها، بلوتوث و در آخر به بخش مدیریت دستگاههای بلوتوثی بروید و بر روی روشن کردن بلوتوث کلیک کنید. در غیر این صورت بسته به مدل گوشی خود میتوانید به بخش Control Center گوشیتان بروید و بر روی آیکون بلوتوث ضربه بزنید و آن را روشن کنید. برای این کار به قسمت تنظیمات برنامه رفته و سپس به بخش دستگاهها بروید. برای قطع ارتباط بلوتوثی اسپیکر از گوشی باید به بخش تنظیمات و سپس قسمت بلوتوث بروید.

در قسمت دستگاههای من، بر روی “i” در کنار نام اسپیکرتان بزنید و بعد بر روی “Forget This Device” ضربه بزنید. در قسمت دستگاههای من یا سایر دستگاهها، بر روی نام اسپیکرتان بزنید تا جفت شدن به صورت خودکار اتفاق بیافتد. در بقیه مدلها اسپیکر پس از روشن شدن به صورت خودکار به حالت جفت شدن میرود. بر روی نام اسپیکرتان کلیک کنید و جفت شدن به صورت خودکار اتفاق میافتد. میزان تأثیر اتصال به اسپیکر بر روی باطری دستگاههای مختلف، به خود دستگاهها و قدرت باطری آنها بستگی دارد. بر روی اضافه کردن دستگاه کلیک کرده و در آخر بر روی نام اسپیکر خود کلیک کنید. فناوری بلوتوث نیز در خرید اسپیکر بی سیم نقش مهمی دارد و وجود فناوری بلوتوث 5 به شما امکان می دهد ارتباطی ناگسستنی و کم مصرف بین اسپیکر و گوشی خود برقرار کنید. با نظر گرفتن این موضوع که وسایل بلوتوثی به 4 دسته طبقهبندی میشوند که در آنها حداکثر محدودیت قدرت و برد ارسال امواج وجود دارد، میتوان گفت که اسپیکرها با برد 10 متری میزان مصرف انرژی کمتری دارند و از این رو امکان ماندگاری بالاتر باطری را فراهم میکنند. کیفیت صدا در خرید اسپیکر بلوتوثی مهمترین پارامتر انتخابی است چرا که همه افراد پس از خرید اسپیکر بلوتوثی انتظار بالاترین صدا و بهترین کیفیت را درهنگام پخش صدا دارند.

علاوه بر بلوتوث از طریق کابل AUX و همچنین USB Flash نیز میتوان صدا را پخش کرد. این نوع از اسپیکرها با استفاده از یک کابل AUX به پلیر متصل می شوند. این اسپیکرها دارای یک باتری قابل شارژ هستند که ظرفیت های متفاوتی دارند. حجم زیادی دارند و جابجا کردنشان هم نسبتا سخت است. به گزارش سرویس ترجمهایمنا، شرکت هواوی در رویداد کنگره جهانی موبایل MWC 2020 محصولات مختلف زیادی مانند لپتاپ Matebook X Pro و تبلت MatePad Paper e-ink را برای بازار جهانی معرفی کرده است. اسپیکر بلوتوثی یکی از انواع مختلف این سری محصولات می باشد که به علت بهره مندی از قابلیت های ویژه و امکان اتصال بی سیم بسیار در بین کاربران دنیای تکنولوژی پرطرفدار است زیرا نحوه کار ساده ای دارد و امکان اتصال بدون نیاز به هیچ گونه کابل و یا سیمی را فراهم می آورد. برای خرید اسپیکر به صورت آنلاین و مشاهده قیمت اسپیکر باکیفیت محصولات این صفحه را مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید