قیمت خرید اسپیکر بلوتوث و بلندگو

برخی از اسپیکرها نیز از فلش مموری یا کارت حافظه پشتیبانی می کنند که به آن ها اسپیکر فلش خور می گویند و برخی دیگر دارای ورودی کابل AUX هستند. این سیگنال صوتی توسط یک کدک (معمولاً SBC “Low Complexity Subband Code” که توسط همه دستگاه ها پشتیبانی می شود) در استاندارد انتقال A2DP رمزگذاری می شود. با ادامه این مطلب همراه ما باشید تا بیشتر به معرفی اسپیکرهای بلوتوثی بپردازیم و در مورد قابلیتهای آن و نحوه اتصال به گوشی آشنا شویم. اما قطعا لازم است شما با بهترین مارک اسپیکر ایستاده آشنا شوید. در این مطلب از سایت کاواترسیم شما را با قیمت و خرید اسپیکر بلوتوث و کوچک تبلیغاتی آشنا می کنیم. این سیگنال صوتی تقویت شده سپس به درایورهای بلندگو ارسال می شود (توجه داشته باشید که برای کدک های استریو و فراگیر، سیگنال های صوتی در این مرحله تقسیم می شوند تا رانندگان مربوطه را هدایت کنند). اسپیکرها ممکن است از اجزای دیگری مانند محفظه، تقویت کننده نیز تشکیل شده باشند اما جزء اصلی که سیگنالهای رادیویی را به امواج صوتی تبدیل میکند، درایور است. اسپیکرهای بلوتوثی امواج رادیویی را از طریق انتقال بی سیم میپذیرند و آن را به امواج آنالوگ تبدیل میکنند. صدای این اسپیکر بلوتوث خانگی یا قابل حمل، بسیار شفاف و قدرتمند است و تجربه بینظیری را برای شنونده رقم میزند.

همچنین، برخی از بهترین اسپیکر بلوتوث قابل حمل و خانگی موجود در بازار ایران را معرفی کردیم. دستگاه صوتی با قابلیت بلوتوث یک سیگنال صوتی دیجیتال را پخش می کند. سیگنال های صوتی آنالوگ خود را به موج های صوتی هدایت می کند. سپس گیرنده بلوتوث سیگنال مدولاسیون را از موج حامل رمزگشایی می کند. در حقیقت به طور دقیق تر، تقویت کننده داخلی بلندگوی بلوتوث سیگنال صوتی را به صورت بی سیم از طریق بلوتوث دریافت می کند. در مجموع میتوان گفت که هرچه توان تقویتکننده بیشتر باشد، یک اسپیکر دارای امپدانس ۸ اهمی عملکرد بهتری خواهد داشت و نیازی نیست که نگران سوختن این اسپیکر به دلیل بالا بودن توان تقویت کننده باشید زیرا پیش از اینکه اسپیکر شما به دلیل توان بالای تقویت کننده بسوزد، صدای کر کنندهی اسپیکر کاری خواهد کرد که توان ورودی را کاهش دهید. سپس آن را تقویت کرده و درست مانند بلندگوهای معمولی به صدا تبدیل میکنند. عدد اول تعداد بلندگوهای موجود در سیستم را نشان میدهد.

اسپیکرهای بلوتوثی دارای یک کلید جفت سازی هستند که برای در دسترس قرار گرفتن میبایست آن را فشار دهید. با نظر گرفتن این موضوع که وسایل بلوتوثی به 4 دسته طبقهبندی میشوند که در آنها حداکثر محدودیت قدرت و برد ارسال امواج وجود دارد، میتوان گفت که اسپیکرها با برد 10 متری میزان مصرف انرژی کمتری دارند و از این رو امکان ماندگاری بالاتر باطری را فراهم میکنند. میزان تأثیر اتصال به اسپیکر بر روی باطری دستگاههای مختلف، به خود دستگاهها و قدرت باطری آنها بستگی دارد. وات قدرت اسپیکر را نشان میدهد هر چقدر که وات بیشتر باشد اسپیکر صدای بلندتری را پخش میکند. بنابراین اگر شما انتظار پخش موزیک توسط اسپیکر در مدت زمان بیشتری را دارید باید به دنبال خرید اسپیکر بلوتوثی دارای باتری با ظرفیت بالا باشید. یکی از پارامترهای مهم در حین خرید اسپیکر بلوتوثی، بررسی ظرفیت باتری بکارگرفته شده در اسپیکر است. با خرید اسپیکر ارزان چه چیزهایی را از دست میدهید؟

عملکرد اصلی اسپیکر این است که به عنوان یک مبدل، انرژی الکتریکی (سیگنالهای صوتی) را به انرژی امواج مکانیکی (امواج صوتی) تبدیل کند. اسپیکرهای سقفی در چنین مواردی عملکرد بسیار خوبی دارند یا اینکه میتوانید از یک سیستم 7.1 استفاده کنید. اگر دستگاه صوتی شما قابلیت بلوتوث ندارد، نگران نباشید؛ برخی از تولیدکنندگان آداپتورهایی را بدین منظور طراحی کردهاند که میتوانید به راحتی از آنها استفاده نمایید. برای آزمایش کردن این کیفیت اتاق میتوانید به مرکز اتاق بروید و کف بزنید، اگر صدای دست شما منعکس شود، بهتر است که اتاق دیگری را برای بستن سیستم صوتی خود انتخاب کنید. برای خرید و فروش یا اطلاع از قیمت اسپیکر های مختلف، ما در سایت شیپور فیلترهایی را قرار دادهایم تا بهوسیله آنها در سریعترین زمان بتوانید محصول مورد نظر خود را بیابید و خریدتان را انجام دهید. بزرگترین تفاوت بین آنها این است که انتقال بی سیم امواج رادیویی از طریق بلوتوث به جای اتصال سیمی معمولی (یا سایر روشهای بی سیم) انجام میشود. امواج حامل رادیویی طبق استانداردهای بلوتوث بین فرستنده BT دستگاه صوتی و گیرنده BT بلندگوی بلوتوث به صورت بی سیم منتقل می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید