قیمت خرید اسپیکر بلوتوث و بلندگو

این اسپیکر ایستاده از نسخه بلوتوثی 3.0 پشتیبانی میکند. پشتیبانی از فرمتهای صوتی مختلف و همچنین سازگاری با دستگاههای بلوتوثی را هم در نظر بگیرید. یا حتی اگر ماشین شما ضبط ندارد اسپیکر بلوتوثی قطعا جزو اسپیکرهای خوب برای ماشین خواهد بود. اگر امپدانس اسپیکر شما پایینتر (۲ یا ۴ اهم) از بار تقویتکننده یا گیرندهی شما باشد، به مشکل خواهید خورد. از دیگر برندهای اسپیکر ۲.۱ محبوب موجود در بازار میتوان به اسپیکر کریتیو اشاره کرد که در قیمتهایی پایینتر از اسپیکر لاجیتک موجود است. در زیر در رابطه با مهمترین عواملی که باید پیش از خرید اسپیکرها برای ایجاد یک سیستم صوتی در یک محل خاص در نظر بگیرید، صحبت خواهیم کرد. در مجموع میتوان گفت که هرچه توان تقویتکننده بیشتر باشد، یک اسپیکر دارای امپدانس ۸ اهمی عملکرد بهتری خواهد داشت و نیازی نیست که نگران سوختن این اسپیکر به دلیل بالا بودن توان تقویت کننده باشید زیرا پیش از اینکه اسپیکر شما به دلیل توان بالای تقویت کننده بسوزد، صدای کر کنندهی اسپیکر کاری خواهد کرد که توان ورودی را کاهش دهید.

این ورودی ممکن است به صورت آنالوگ یا دیجیتال باشد. در واقع بلندگوها در اسپیکر از یک دستگاه مانند رایانه یا گیرنده صوتی، ورودی صوتی را دریافت میکنند. اسپیکرها دارای یک مشخصهی الکتریکی به نام امپدانس یا مقاومت ظاهری هستند که بر حسب اهم اندازهگیری میشود. تقویت کنندهی شما یک سیگنال الکتریکی به اسپیکر میفرستد و این سیگنال، پیش از تبدیل شدن به صدا باید از مقاومت ظاهری عبور کند تا اسپیکر را نسوزاند. برای خرید آنلاین اسپیکر میتوانید انواع اسپیکر برندهای مختلف را در این صفحه ببینید و اگر همچنان برای خرید اسپیکر خوب و با کیفیت مردد بودید، با کارشناسان ما در سایت تکنولایف تماس بگیرید تا شما را برای خرید اسپیکر خوب راهنمایی کنند. اسپیکر یا بلندگو وسیله ایست که همه ی ما به نحوی با آن آشنایی داریم و به صور.. قبلا به آن بلندگو یا بند میگفتند. آیا تاکنون به این فکر کردهاید که چند مدل اسپیکر ایستاده بلوتوثی وجود دارد که انتخاب مناسبی برای نیازهای دشوار شما باشد؟

در صورتی که بخواهید اسپیکر های شارژی را به دستگاهی مانند MP3 player که بلوتوث ندارد متصل کنید، نیازی نیست که هزینه اضافی برای خرید اسپیکر بلوتوثی صرف کنید. در این شرایط شما نیازی به سیستم صوتی پشتی ندارید زیرا این سیستمها حداقل باید بیش از یک متر از پشت سر شما فاصله داشته باشند تا مؤثر واقع شوند. سپس با توجه به میزانی که قصد دارید هزینه کنید، سبک خانه خود و متراژ آن را بسنجید و بعد اقدام به خرید بهترین گزینه موجود با توجه به شرایط خود کنید. شما میتوانید با توجه به بودجه و کاربرد مدنظر خود به انتخاب اسپیکر مناسب بپردازید. در واقع شما میتوانید برای هر فضا بسته به توان خروجی اسپیکر، بهینهترین مدل را انتخاب کنید. اگر میخواهید در طبیعت موزیک گوش کنید یا در محیطی مثل باشگاه و یا محیط کار یک اسپیکر قابل حمل میتواند موزیک شما را تامین کند. خیلی مهم است که اسپیکر شما با گیرنده یا تقویتکنندهی شما سازگار باشد. کدام سایز اسپیکر مهم است؟ سایز کوچکتر هم دارند که معمولا یک جای خانه به صورت ثابت قرار میدهید و سیستم صوتی خانه را تامین میکند. این اسپیکرها به دلیل داشتن درایور صوتی قدرتمندتر میتوانند صدایی حجیمتر و قدرتمندتر تولیدکنند.

از انواع اسپیکرهای ایستاده، اسپیکر خانگی یعنی در واقع نوعی سیستم سینما خانگی است محسوب میشود و از طرفی اسپیکرهای ایستاده که کنار کامپیوتر میتوانند قرار بگیرند به عنوان اسپیکر خوب برای کامپیوتر حتی محسوب میشوند، پس میتوانید برای کامپیوتر خود به اسپیکرهای ایستاده نیز فکر کنید. با پیشرفت فناوری، اسپیکرهای قابل حمل نیز پیشرفت کردند و در حال حاضر انواع گوناگونی از اسپیکرهای شارژی وایرلس با امکانات مختلف در بازار موجود است. پیش از خرید اسپیکر باید مشخصات فنی آن را نیز در نظر بگیرید. بنابراین به این سوال میرسیم که توان تقویتکنندهی شما باید چقدر باشد؟ در زندگی امروزه بشر، موسیقی جایگاه ویژه ای دارد و اسپیکر ها به عنوان پخش کننده های موسیقی در محیط های بزرگ محصولاتی بسیار کاربردی می باشند که می توانند لذت و هیجان زندگی شما را چندین برابر افزایش دهند. شیائومی شرکت چینی است که در چندین سال اخیر بسیار معروف شده است و ابزارهای باکیفیت و کاربردی را به بازار عرضه کرده است. در واقع شما میتوانید با قیمت مناسب و کیفیت قابل قبول از محصولات شیائومی بهرهمند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید