لیست قیمت و خرید اسپیکر همراه و بلوتوثی

این موضوع به خصوص در مورد شنیدن آهنگ از طریق اسپیکر و هدفونها بسیار شایع گردیدهاند. اگر به بلندگوهای حرفهای نگاه کرده باشید متوجه درایورهایی که دارای قطرهای متفاوتی میباشند، شدهاید هر کردام از اینها طیف صدای متفاوتی را ایجاد میکنند. بلندگوهای بلوتوثی تفاوتی با اغلب بلندگوهای فعال دیگر (که دارای آمپلیفایرهای داخلی هستند) ندارند. برندهای معروفی از اسپیکر خوب خانگی وجود دارد که دارای طیف کامل و پرقدرتی از صدا هستند و مشخصات اسپیکر خوب را دارا میباشند. اسپیکر بلوتوث پرتابل «انکر» مدل «Anker Motion Q ۳۶۰»، دارای طراحی زیبا و استوانهای است که صدا را بهصورت ۳۶۰ درجه در محیط پخش میکند. اگر دوست دارید در طبیعت به موسیقی گوش دهید و یا در سفر، مهمانی و رفت و آمدها از گوش دادن به موسیقی لذت ببرید، لازم است که علاوه بر یک موبایل (یا پلیر)، یک اسپیکر شارژی مناسب هم داشته باشید. اسپیکرها ممکن است از اجزای دیگری مانند محفظه، تقویت کننده نیز تشکیل شده باشند اما جزء اصلی که سیگنالهای رادیویی را به امواج صوتی تبدیل میکند، درایور است. سپس صدای آنالوگ توسط یک مدار تقویت کننده داخلی تقویت می شود.

در حقیقت به طور دقیق تر، تقویت کننده داخلی بلندگوی بلوتوث سیگنال صوتی را به صورت بی سیم از طریق بلوتوث دریافت می کند. به عنوان مثال میتوان از اسپیکر لاجیتک مدل Z533 یا اسپیکر لاجیتک Z200 نام برد که با قمیتهای مناسبی میتوانید آنها را خریداری کنید. با نظر گرفتن این موضوع که وسایل بلوتوثی به 4 دسته طبقهبندی میشوند که در آنها حداکثر محدودیت قدرت و برد ارسال امواج وجود دارد، میتوان گفت که اسپیکرها با برد 10 متری میزان مصرف انرژی کمتری دارند و از این رو امکان ماندگاری بالاتر باطری را فراهم میکنند. به طور کلی انواع اسپیکر تبلیغاتی شامل نوعی از اسپیکر یا بلندگوها می باشد که در اندازه و شکل های متنوع و همچنین در رنگ های گوناگون با کیفیت پخش صدای متفاوت در بازار موجود است. به طور کلی این نوع اسپیکرها یا بلندگوها در انواع گوناگون وجود دارد که در صورتی که به مخاطبان توجه ویژه ای داشته باشد؛به عنوان هدایای تبلیغاتی خلاقانه و کاربردی شناخته می شود. گذاشتن در جعبه ست مدیریتی: اگر شما می خواهید به فکر دادن هدایای تبلیغاتی لاکچری به مدیران عالی رتبه خود هستید، می توانید ست هدایای تبلیغاتی ویژه مدیران را تهیه کنید و اسپیکر را درون آن قرار دهید.

پخش صدای به صورت 360 درجه و همچنین دریافت صدا توسط میکروفون سه کپسوله با صدای فراگیر 360 درجه برای انواع تماس صوتی و ویدیویی از مشخصاتِ ویژه این اسپیکر بلوتوث نسخه 4.2 است. در ضمن حتما جعبه اصلی اسپیکر را نیز به گیرنده بدهید که از اطلاعات وسیله آگاهی داشته باشد. عدد اول تعداد بلندگوهای موجود در سیستم را نشان میدهد. سپس آن را تقویت کرده و درست مانند بلندگوهای معمولی به صدا تبدیل میکنند. به گزارش سرویس ترجمهایمنا، شرکت هواوی در رویداد کنگره جهانی موبایل MWC 2020 محصولات مختلف زیادی مانند لپتاپ Matebook X Pro و تبلت MatePad Paper e-ink را برای بازار جهانی معرفی کرده است. بسته بندی و جعبه مناسب برای آن: حتما اسپیکر تبلیغاتی را درون جعبه محکم قرار دهید تا در زمان جابه جای صدمه نبیند و روی بسته بندی را با آرم و مشخصات برند خود منقوش کنید. بزرگترین تفاوت بین آنها این است که انتقال بی سیم امواج رادیویی از طریق بلوتوث به جای اتصال سیمی معمولی (یا سایر روشهای بی سیم) انجام میشود. معمولا هدف از این سوال این است که مشخص شود اسپیکر شما باید چقدر بزرگ باشد.

صرف نظر از طراحی آن ها ، هدف اسپیکرهای تبلیغاتی به عنوان یکی از هدایای دیجیتال تولید خروجی صوتی است که توسط شنونده قابل شنیدن است. اسپیکر تبلیغاتی یکی از خاص ترین هدایای تبلیغاتی است که هر برند برای این که متفاوت به نظر برسد؛می توان آن را انتخاب نماید. به نظر شما بهترین اسپیکر بلوتوثی چه قابلیتهایی دارد؟ دستیار صوتی یکی از جدیدترین مدلهای موجود در بازار است که از طریق شبکه وایفای به لوازم خانگی و یا گوشی موبایل متصل میشود و میتواند برخی از دستورات شما همانند پخش موسیقی محبوبتان و یا خاموش و روشن کردن لوازم منزل را انجام دهد. تعدادی از آن هاست. با ادامه این مطلب همراه ما باشید تا بیشتر به معرفی اسپیکرهای بلوتوثی بپردازیم و در مورد قابلیتهای آن و نحوه اتصال به گوشی آشنا شویم. در این مطلب از سایت کاواترسیم شما را با قیمت و خرید اسپیکر بلوتوث و کوچک تبلیغاتی آشنا می کنیم. البته گفتن این موضوع هم خالی از لطف نیست که بهطورمعمول هرچه ظرفیت باتری اسپیکر بالاتر باشد، وزن و حجم آن نیز بیشتر خواهد بود، بنابراین یک اسپیکر بلوتوثی فوقالعاده، حتما نباید ظرفیت باتری بالایی داشته باشد!

دیدگاهتان را بنویسید