لیست قیمت و خرید اسپیکر همراه و بلوتوثی

چگونه یک اسپیکر خانگی خوب خریداری کنیم؟ بهترین اسپیکر خانگی چیست؟ در این مقاله ۱۰ مدل از بهترین اسپیکر های خانگی معرفی خواهیم کرد که با توجه به بودجه و امکاناتی که می خواهید می توانید یکی از آنها را انتخاب کنید. اسپیکر خانگی چی بخریم؟ بهترین اسپیکر خانگی چی بخرم؟ یکی از ویژگیهای اسپیکر خانگی قدرت آن است. قدرت باتری اسپیکر یکی از نکات مهم خرید اسپیکر خانگی است. با این حال، هنگام خرید اسپیکر بلوتوث، مطمئن شوید که ظرفیت باتری برای کار شما مناسب است. هنگام خرید این محصول به ظرفیت باتری آن توجه کنید. این کدهای تخفیف برای مشتریانی که خرید داشتهاند و یا از قبل ثبت نام کرده و سفارشی نداشتهاند، اعمال میشوند. این کدهای تخفیف شامل: کد تخفیف دیجی کالا اولین خرید 99، کد تخفیف جدید دیجی کالا، کد تخفیف مشتریان جدید دیجی کالا، تخفیف اولین خرید دیجی کالا، کد تخفیف دیجی کالا اولین خرید 99، کد تخفیف دیجی کالا اولین خرید سوپرمارکت، کد تخفیف دیجی کالا ویژه اولین خرید، کد تخفیف دیجی کالا ویژه مشتریان جدید وکد تخفیف دیجی کالا برای اولین خرید سوپرمارکتی میشوند.

هرچند برای مورد اول حتما بررسی کنید که کد را درست وارد کردهاید یا خیر. خوشبختانه دیجی کالا علاوه بر مشتریان جدید، همیشه رضایت مشتریان قدیمی خود را نیز درنظر گرفته و برای رفاه حال آنها نیز کدهای تخفیف در مناسبتهای مختلف ارائه میدهد تا همیشه بتوانند محصول دلخواه خود را خریداری کنند. همانطور که در تصویر محصول مشاهده میکنید، اشکال موجی داخل گنبد شیشهای جلوه زیباتری به اسپیکر داده و جلب توجه میکند. پس برای انتخاب از میان روشهای مختلف به راحتی کار خود توجه کنید. معمولاً وای-فای با توجه به سرعت و قدرت بیشتر، گزینهی کاملتری است اما اگر محیط پر از ابزارهای وای-فای باشد، حتی وای-فای هم جوابگو نخواهد بود. بنابراین بلوتوث فقط برای ارسال فایل نیست، دادههای مربوط به صدا را هم میتوان از طریق آن جابجا کرد. اگر اهل شنیدن موسیقی هستید و قصد دارید بهترین اسپیکر بلوتوث را خریداری کنید، این مطلب را تا انتها دنبال کنید. همچنین، برای اینکه کیفیت صدای خروجی را در بهترین حالت دریافت کنید، باید میزان آن را روی ۸۰ درصد قرار دهید. باید این نکته را یادآور شد که اگر کد تخفیف شما مربوط به اپلیکیشن است، تمام مراحل فوق را در اپلیکیشن دیجی کالا انجام دهید. دیجی کالا علاوه بر ارائه خدمات در قالب وبسایت، محصولات را در اپلیکیشن موبایلی خود نیزبه کاربران عرضه میکند که میتوانند با کدهای تخفیفی از قبیل: کد تخفیف اپلیکیشن دیجی کالا، کد تخفیف خرید از اپلیکیشن دیجی کالا، کد تخفیف سایت و اپلیکیشن دیجی کالا و کد تخفیف رایگان اپلیکیشن دیجی کالا با تخفیف خرید خود را انجام دهند.

دیجی کالا برای این منظور کدهای تخفیف ارسال رایگان با عناوینی مانند: کد تخفیف برای ارسال رایگان دیجی کالا، کد تخفیف ارسال رایگان دیجی کالا بدون محدودیت خرید اول، کد تخفیف دیجی کالا ارسال رایگان، کد تخفیف ارسال رایگان سوپرمارکت دیجی کالا و بن تخفیف ارسال رایگان دیجی کالا به شما هدیه میدهد. گاهی دیجی کالا برای دستهبندی یا گروه محصولات خاصی کد تخفیف ارائه میدهد که این کدها فقط بر روی محصولات ذکر شده در شرایط کوپن اعمال میشوند که عناوینی نظیر: کد تخفیف کتاب دیجی کالا، دیجی کالا تخفیف 50 درصد گوشی موبایل، کد تخفیف کتاب برای دیجی کالا، کد تخفیف سوپرمارکت دیجی کالا، کد تخفیف محصولات بهداشتی دیجی کالا، کد تخفیف محصولات سوپرمارکتی دیجی کالا، کد تخفیف محصولات ارایشی دیجی کالا، کد تخفیف دیجی کالا سوپرمارکت، کد تخفیف دیجی کالا سوپرمارکتی و کد تخفیف 80 هزار تومانی سوپر مارکت دیجی کالا از این دسته میباشند. در هنگام خرید محصولات از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا غالبا مشاهده میکنید که هزینه اضافهای تحت عنوان هزینه ارسال به فاکتور خرید شما اضافه میشود که گاهی شما را از خرید منصرف میکند. این سیگنال صوتی رمزگذاری شده به عنوان سیگنال تعدیل کننده ای است که سیگنال های حامل رادیویی بلوتوث UHF را تعدیل می کند.

مفهوم دیگری با عنوان فرکانس پاسخگویی در این زمینه وجود دارد که نشان دهنده رفتار و شیوهی برخورد دستگاه صوتی با فرکانسهای مختلف است. روش های مختلفی برای برقراری اتصال با اسپیکر وجود دارد که هر کدام دارای مزایا و معایب خاص خودش است. هر چقدر این عدد بیشتر باشد، مطمئنا صدایی که از اسپیکر خارج میشود بیشتر و در محیطهای بزرگتر قابل استفاده است. اسپیکر بلوتوث قابل حمل «انکر» (Anker) مدل «Flare Plus»، دارای صدایی پرقدرت و شفاف است و صدا را بهصورت ۳۶۰ درجه در محیط پخش میکند. این دسته از اسپیکرهای بلوتوث قابلیت حمل خوبی ندارند اما کاربردهای خاص خود را دارند. اینها سوالاتی هستند که ته ذهن همه ما وجود دارند. بسته به اینکه چه اسپیکری نیاز دارید و یا کدام یک چشمتان را گرفته است گزینههای زیادی دارید که بودجه متغیری نیاز دارند. هر چه صدای اسپیکر بلندتر باشد، باتری بیشتری مصرف میکند. دوست دارید به چه شکل به اسپیکر متصل شوید؟ زمانی که بعد از خستگی روزانه دوست دارید به یک موسیقی مورد علاقه خود گوش دهید. اگر به شنیدن موسیقی های با پایه بیس علاقمند هستید و یا تصمیم دارید در خانه ورزش کنید، نیاز به یک اسپیکر قدرتمند دارید. هر چقدر قدرت اسپیکر بیشتر باشد، هیجان گوش دادن به موسیقی بیشتر شود.

دیدگاهتان را بنویسید