1. سرمایه اولیه دارید یا نه؟

برای این کار لازم است تا بتوانید توانایی خود را برای خلق یک کسب و کار خوب به افراد سرمایه دار نشان دهید و بتوانید به گونه ای با آن ها مذاکره کنید تا به نتایج دلخواه برسید. ممکن است شما در حال حاضر ماشین یا یک خانه اضافه داشته باشید و یا همسرتان جواهرات ارزشمند و گران قیمتی داشته باشد (به خصوص در این زمان که قیمت طلا بسیار بالا است) و شما می توانید با فروش هر کدام از این ها یا حتی همه آن ها سرمایه اولیه را برای کسب و کار خود به دست بیاورید و یک قدم به سمت خلق رویای خود پیش بروید. 2. قرار است در کجای شهر مغازه کیف و کفش داشته باشید؟ 3. مغازه کیف و کفش شما مردانه است یا زنانه؟ تنوع کفش طبی زنانه در کلینیک ها خیلی بیشتر از اون چیزی هست که فکرش رو میکنیم چون کفش طبی زنانه فقط به کفشهای ورزشی با ظاهری بد ریخت و نامناسب ختم نمیشه و شما میتوانید به دنبال یک کفش طبی زنانه پاشنه بلند، کتانی یا حتی صندل طبی به جای کفش طبی زنانه باشید.

برای مثال اگر به استایل مجلسی یا رسمی علاقه دارید، میتوانید یک کفش پاشنه بلند چرم قهوهای را با یک کیف چرم قهوهای سِت کنید. مدتی در مغازه مرکز شهر کار کنید و با درآمد سرشاری که با استفاده از مهارت های مختلف به دست می آورید، شعبه دوم خودتان را در یک منطقه مرفه نشین تأسیس کنید و ثروت حلال پارو کنید. در کل پیشنهاد ما به شما این است که حتی اگر می توانید در بالا شهر مغازه بزنید، این کار را نکنید و مکانی در منطقه متوسط شهر برای مغازه خود انتخاب کنید و با این کار اجازه بدهید همه اقشار جامعه مخاطب شما و مشتری شما باشند. سلیقه دختر خانم های جوان با خانم های میانسال تفاوت دارد، چرا که جوانان رنگ ها و طرح های خاص و چشمگیر را بیشتر دوست دارند. ست ها کیف و کفش زنانه تنوع زیادی دارند از عروس خانم ها گرفته تا دختران جوان از این سری استفاده می کنند. استایل هر خانمی چیزهای زیادی درباره سلیقه و حتی شخصیتش میگوید و ست کردن کیف و کفش زنانه بخش مهمی از استایل هستند. در همین راستا لازم است تا با فنون مذاکره و اقناع سازی مخاطب آشنا شوید (در یک مقاله تخصصی به طور ویژه درباره آن سخن خواهیم گفت) و به گونه ای با شریک سرمایه دار خود سخن بگویید که با آرامش خاطر با شما قرارداد ببندد و همان گونه که شما احساس برنده شدن دارید، او هم احساس کند در این معامله برنده شده است.

درباره هر کدام از این ها در بخش مربوط به خود صحبت می کنیم. هر کدام از این جنسها برای موقعیت خاصی مناسب هستند. در این مطلب به بهترین انتخاب برای فروش عمده کیف و کفش زنانه در ایران میپردازیم. شرکت هایی که به توزیع این محصولات می پردازند، کیف و کفش عمده را با احتساب کمترین سود و ارزش افزوده به فروش می رسانند. همین ابتدا تکلیف خود را در این زمینه مشخص کنید. شاید در نگاه اول بعضی از ست ها را نپسندید ولی پیشنهاد ورندل به شما این است که به سادگی از این ست ها نگذرید و آنهارا امتحان کنید. شما اگر چک یا سفته داشته باشید، می توانید از نزدیکان خود پول قرض کنید و برای مغازه کیف و کفش خود سرمایه جذب کنید و در بازه های زمانی مشخص قرض خود را پرداخت کنید؛ البته در صورتی که فامیل یا دوستان مایل به این کار باشند. اگر ندارید باید برای جذب سرمایه تلاش کنید. یا بالعکس، مغازه ای در مرکز یا حتی پایین شهر داشته باشم اما مشتریان بالا شهری را هم جذب دکان خودم کنم؟ مغازه زدن در بالا شهر هزینه های خاص خودش را دارد که در غیر بالاشهر چنین چیزی وجود ندارد؛ از هزینه رهن و اجاره بگیرید تا هماهنگ کردن تزئینات مغازه با موقعیت جغرافیایی.

برای این کار نیاز دارید تا ببینید چه مقدار وام و از چه بانکی و با چه بهره ای باید دریافت کنید. 1. از بانک وام بگیرید. 2. از فامیل و دوستان خود قرض بگیرید. به همین دلیل هم فروشندگان این وسایل، بار مورد نیاز خود را از این مراجع تهیه می نمایند. تخفیف برای کیف زنانه و تبلیغ با محور حراج کیف های زنانه بازخورد بسیار خوبی را در بر داشته است. کیف و کفش زنانه سینا شعبه1 در محله مهدی آباد شیراز و در خ مطهری شمالی چهاردهم،مرکز خرید سینا واقع شده است. یا سرمایه کافی برای مغازه کیف و کفش فروشی دارید؛ یا نه! شریک شدن با دیگران گزینه خوبی برای ایجاد کسب و کار جدید است. از طرفی مشتریان بالا شهری علاقه به کالاهای با کیفیت و گران قیمت دارند و اگر شما کالای با کیفیت خود را با قیمتی گران تر از آن چه باید بفروشید، مطمئن باشید مشتریان بالا شهری از شما خرید می کنند و فرصت خوبی برای سود آوری شما ایجاد می شود. انواع کیف دوشی اسپرت تا کیف های دوشی مجلسی و کلاسیک در این دسته قرار دارند. این صندلها با دامن کوتاه و پیراهنهای تا زیر زانو یک تیپ شیک و جذاب را براتون رقم میزنه،این کفش ها هم مثل کفش اسپرت دخترانه بهترین انتخاب هستند برای راحتی شما.

دیدگاهتان را بنویسید