12 مدل از بهترین اسپیکر بلوتوث خانگی و قابل حمل بازار [2022]

برای خرید و فروش یا اطلاع از قیمت اسپیکر های مختلف، ما در سایت شیپور فیلترهایی را قرار دادهایم تا بهوسیله آنها در سریعترین زمان بتوانید محصول مورد نظر خود را بیابید و خریدتان را انجام دهید. اسپیکر تبلیغاتی یکی از خاص ترین هدایای تبلیغاتی است که هر برند برای این که متفاوت به نظر برسد؛می توان آن را انتخاب نماید. به طور کلی اسپیکرها یکی از رایج ترین دستگاه های خروجی هستند که برخی از آن ها به گونه ای طراحی شده اند که به طور خاص با رایانه کار می کنند، در حالی که برخی دیگر می توانند به هر نوع سیستم صوتی متصل شوند. در حقیقت به طور دقیق تر، تقویت کننده داخلی بلندگوی بلوتوث سیگنال صوتی را به صورت بی سیم از طریق بلوتوث دریافت می کند. پاسخ فرکانسی به صورت اعداد حداقلی و حداکثری نوشته میشود. نقطه فرکانس پایین نشان دهنده سطح بیسی است که اسپیکر ارائه میدهد – هر چه پاسخ فرکانسی حداقلی عدد پایینتری داشته باشد بهتر است. ساب ووفر نوعی اسپیکر است که برای پخش صداهایی با فرکانس پایین استفاده میشود. نقطه 100 هرتز فرکانس پایین و 20 کیلوهرتز فرکانس بالا است. بدیهی است که همه ما خرید اسپیکر بلوتوثی با کیفیت صدای بالا را ترجیح میدهیم.

هدفون Tiple Driver Over-Ear ساخت 1MORE، یکی دیگر از محصولات با کیفیت بالا و قیمت مناسب این شرکت محسوب میشود. میخواهیم نگاهی اجمالی به ویژگیها و امکانات اسپیکرهای بلوتوث داشته باشیم تا قبل از جستوجو برای انتخاب بهترین محصولات ببنیم چه امکانات و نکات مهمی در این زمینه وجود دارد. بنابراین چارهای جز مطالعهی مشخصات کامل، بررسی بدنه، مطالعهی بررسیها و پرسیدن از دیگر کاربران وجود ندارد. این روزهای انواع و اقسام اسپیکرهای بلوتوث در بازار محصولات الکترونیکی وجود دارد. اسپیکر و هدست وای-فای هم در بازار محصولات الکترونیکی وجو دارد اما فرق آن با بلوتوث چیست؟ اسپیکر بلوتوث از جمله کالاهای پرطرفدار حوزه لوازم جانبی موبایل است که توسط برندهای متعددی با امکانات متنوع طراحی و روانه بازار شده است. بلوتوث ارتباط سادهتری است که به سیم نیاز ندارد. البته مزیت اسپیکر وای-فای این است که وسایل مختلف از طریق شبکه با آن در ارتباط هستند و میتوانند صدا را از آن پخش کنند. سومین تفاوت به سرعت و کیفیت ارتباط بیسیم مربوط میشود. به طور کلی صرفنظر از تفاوت در اندازه، شکل و توان خروجی و امکانات ویژه برخی از این اسپیکرها، همگی در یک مورد مشترک هستند.

کنترل این محصول توسط دکمههای لمسی روی دستگاه انجام شده میشود. اگر سیستم استریوی قدرتمندی داشته باشید، هر یک از دو بلندگوی اصلی آن با یک کابل ضخیم به بخش مرکزی که اَمپلیفایر یا به اصطلاح آمپلیفایر است، وصل میشود. وای-فای هم میتواند برای انتقال صدا و با توجه به سرعت زیاد آن حتی برای انتقال و به اصطلاح استریم ویدیو به کار برده شود. با این حال، هنگام خرید اسپیکر بلوتوث، مطمئن شوید که ظرفیت باتری برای کار شما مناسب است. اول اینکه باید مطمئن شوید که تقویتکنندهی شما میتواند از نظر تکنیکی به خوبی با اسپیکرها انطباق داشته باشد و دوم اینکه صدای گیرنده یا تقویتکنندهی شما همراه با اسپیکر چگونه از آب دربیاید. خیلی مهم است که اسپیکر شما با گیرنده یا تقویتکنندهی شما سازگار باشد. بنابراین در هنگام خرید اسپیکر بلوتوثی باید به درگاههای ورودی و یا همان روشهای اتصال به اسپیکر بلوتوثی منتخب خود توجه داشته باشید در ادامه درگاههای معمول اتصال در اسپیکر بلوتوثی نسل جدید را عنوان کردیم.

البته گفتن این موضوع هم خالی از لطف نیست که بهطورمعمول هرچه ظرفیت باتری اسپیکر بالاتر باشد، وزن و حجم آن نیز بیشتر خواهد بود، بنابراین یک اسپیکر بلوتوثی فوقالعاده، حتما نباید ظرفیت باتری بالایی داشته باشد! چون اسپیکر داخلی خود تلویزیون آنقدر قوی نیست و نمیتوان آنقدر به آنها اعتماد کرد. این ویژگی سبب میشود تا بتوان هم بهعنوان اسپیکر دسکتاپ و هم بهعنوان یک اسپیکر قابل حمل از آن استفاده کرد. هنگام خرید اسپیکر بلوتوث باید به این نکته توجه داشت که باتری کالا چه ظرفیتی دارد، چند ساعت میتوان با آن موسیقی پخش کرد و مدت زمان شارژ آن چقدر است. مقاومت در برابر نفوذ مایعات، فناوری شارژ سریعتر با پورت Type-C و امکان ۱۲ ساعت پخش موسیقی از مزایای این مدل به شمار میرود. اسپیکرهای کوچک معمولاً باتریهای کوچکتری دارند و دوام چندانی ندارند، اما بعضی از اسپیکرهای حرفهای بزرگتر می توانند تا 24 ساعت هم دوام بیاورند!

دیدگاهتان را بنویسید